SuperBlog 2009 – Legenda in trei parti

9 Responses to SuperBlog 2009 – Legenda in trei parti

  1. Berilac December 24, 2009 at 7:56 pm #

    Multumesc pentru urari. Aceleasi urari si pentru MoneyWatch Problems. :)

  2. Tony December 22, 2009 at 11:45 pm #

    aranjat*, se vede ca-i seara :|

  3. Tony December 22, 2009 at 11:43 pm #

    Nu te gandi la cei care zic ca a fost jurizat…invidiosi doar!

  4. Alexandra December 22, 2009 at 8:54 pm #

    Ca o completare pentru aprecierile tale la adresa mea, spun sincer ca si eu m-am regasit in stilul in care ti-ai conceput multe din articolele din cadrul SuperBlog. Cred ca m-as descurca cu un job in advertsing. ;)

    Iti doresc Sarbatori Fericite si un 2010 plin de bucurii, provocari interesante si recompense pe masura!

  5. Iulia Diana Mihai December 21, 2009 at 12:52 am #

    Provocarea as fi acceptat-o cu mare drag, poate cu alta ocazie, pe timp mai de soare, mai de plaja…
    Trecand peste anumite nuante, descrierea pe care mi-ai facut-o e chiar una care sa-mi placa. :)

  6. FELICIA December 20, 2009 at 5:05 pm #

    Am in fata un articol de final care, daca trebuia jurizat tot nota maxima lua. Prima impresie cand am inceput sa-ti citesc articolele a fost: scrie mult baiatu’ asta. Apoi, nu scrie rau…e chiar simpatic…gandeste fiecare fraza. Din date tehnice face povesti pe intelesul tuturor, iar inspiratia lui de moment te face sa-i citesti articolul in intregime.
    Felicitari cat se poate de sincere. Poti dormi linistit ca ai meritat acest premiu (uita rautatile altora…sunt doar mici invidii).

  7. Albert Budica December 19, 2009 at 4:46 pm #

    Felicitari pentru participarea de exceptie in SuperBlog 2009! Cum spuneai si aseara, daca toti ne-am implica mai mult in ceea ce facem, poate vietile noastre ar fi mai implinite.

  8. PCNews December 18, 2009 at 12:55 am #

    Superb! felicitari !

  9. Anemonaa December 17, 2009 at 2:46 pm #

    Frumos, deosebit, sublim. Astept cu nerabdare sa ne intalnim, sa vad gladiatorii si nu doar sulitele lor.