Semne bune ASUS are

10 Responses to Semne bune ASUS are

  1. wow leveling zones May 10, 2011 at 1:56 am #

    Excellent job once again. Thumbs up.

  2. asdfasdfsad April 7, 2011 at 7:25 pm #

    adfasdfasdfasd

  3. corina_{22|21|19} January 24, 2011 at 7:23 pm #

    te-am gasit din intamplare si mi-a placut ceea c zici

  4. cristina December 18, 2009 at 12:43 pm #

    …Frumosul,ca si nobletea,ca si fericirea sufletului este conservatoare.
    Iata ca intreg Universul tau Familial si-a descoperit expresia creatoare si estetica in “performanta versatila” a tehnologiei ASUS – ce reuseste incontinuu sa atraga toate energiile vitale,oferind astfel o multime de interpretari posibile ce slefuiesc,intr-un mod atat de elegant,calea spre multumirile si pasiunile dintre cele mai rafinate ale sufletului omenesc…
    Succes!

    P.s. Fie ca tehnologia Asus sa implineasca in continuare dorintele elanului tau sufletesc!

  5. FELICIA December 15, 2009 at 11:52 pm #

    Parintii tai te-au indrumat spre ceea ce esti acum. Faptul ca te-ai gandit la ei imi spune multe despre tine.

  6. FELICIA December 15, 2009 at 5:43 pm #

    Daca parintii tai au tinut pasul cu tehnologia, nu ma mai mir de tine ca ai devenit Superblogger. Poate chiar parintii ti-au descoperit talentele si te-au indrumat spre domeniul potrivit. Ei nu asteapta recompense de la noi, copiii, insa se bucura enorm de reusitele noastre.
    Faptul ca te-ai gandit la ei imi spune multe despre tine.

  7. FELICIA December 15, 2009 at 5:38 pm #

    Daca parintii tai au reusit sa tina pasul cu tehnologia, nu ma mir de tine ca ai devenit superblogger. Poate chiar ei ti-au descoperit talentele si te-au indrumat spre domeniul potrivit. Parintii nu asteapta recompense de la noi, copiii…dar se bucura enorm de reusitele noastre.
    Faptul ca te-ai gandit la ei imi spune multe despre tine.

    • Rain May 17, 2011 at 10:01 pm #

      That’s not just logic. That’s relaly sensible.

  8. Zaza December 15, 2009 at 9:33 am #

    Imaginaţie, imaginaţie, imaginaţie. Un blogger adevărat. Ţi-am mai spus asta, nu? Ai prezentat toate detaliile tehnice într-o manieră uşor de citit şi amuzantă…
    Şi ai dreptate…părinţii tăi merită un astfel de laptop.

  9. Anemonaa December 14, 2009 at 11:48 am #

    Foarte romantica povestea dintre voinicul Altec si printesa Lansing, fosta Dolby Stereo… MI-au dat lacrimile…