Ce-Si Doresc Femeile?

8 Responses to Ce-Si Doresc Femeile?

  1. Zaza December 15, 2009 at 1:18 pm #

    Nu-s toate 1000…dar o parte din dorinţele femeilor se regăsesc în articolul tău.
    Dar femeile sunt atât de greu de citit, de observat..nici măcar eu ca femeie nu-mi cunosc toate dorinţele însă în lumea hainelor..Quelle se descurcă bine.

  2. FELICIA December 11, 2009 at 1:37 am #

    As spune ca ai reusit sa cunosti bine dorintele femeilor, dar pana la 1000 mai este…

  3. vladstein December 3, 2009 at 6:40 pm #

    scuze din nou pentru devieri si ma asteptam la asta (mutarea comentariilor) :D si, nefiind deloc ironic, stiu ca am dreptate! :)
    nu-i nimic.
    life goes on! :D (incercare superficiala de optimism)

  4. Bogdan MoneyWatch December 3, 2009 at 10:42 am #

    Vlad, am mutat comentariile tale ca si un “mail” trimis catre mine, intrucat acesta a fost un articol de viata buna :)

    Vlad, inteleg ce mi-ai scris si nu te contrazic. Sunt insa de parere ca fiecare gaseste in cei din jurul lui exact ceea ce alege sa caute, deci pe langa oamenii mai putin ok chiar exista si oameni extraordinari. Unele dintre cele mai mari greseli ale oamenilor sunt generalizarea si etichetarea celorlalti. Stiu ca experientele tale sau cele vazute de tine sunt reale, dar la fel de bine stiu si oameni care isi traiesc propriile basme frumoase. In rest, iti voi raspunde intr-un mail separat.

  5. Tony December 1, 2009 at 4:47 pm #

    Multe asistente mai are presedintele asta al nostru!

  6. Anemonaa December 1, 2009 at 2:54 pm #

    Bine punctate dorintele femeilor. Dar ale barbatilor? Pana la urma Quelle se adreseaza amandorura. Oare te-ai gandit ca unica dorinta a barbatilor este sa le vada fericite pe femei…si tot la Quelle ajungem?!

  7. Mihai December 1, 2009 at 1:56 am #

    Dupa poza pe mine m-ai pierdut, am luat-o pe o diagonala tot la doua randuri, am citit finalul si gata. Usor misogin si cam propagandist articol, imho :D

    • admin December 1, 2009 at 3:00 am #

      Dimpotriva, un elogiu adus feminitatii si multiplelor ei ipostaze :) Multumesc de feedback, foarte util oricum.