Amintiri Din Sufragerie

14 Responses to Amintiri Din Sufragerie

  1. Smaranda December 11, 2009 at 9:16 pm #

    Hmm, si insurat si Sagetator…

    Eu stiam un Capricorn, deloc gras si deloc insurat.

    S-au schimbat aceste coordonate :) )

  2. cristina December 11, 2009 at 7:20 pm #

    erata* Bogdan…m-a luat entuziasmul tau pe dinainte :)

  3. cristina December 11, 2009 at 7:08 pm #

    FELICITARI BOGADAN (si mie normal)
    Drept la tinta!
    Astept indicatii sa-mi spui unde iti trimit datele mele personale…

  4. Flory December 7, 2009 at 8:35 pm #

    Scrie repede si o dorinta de Craciun catre TNT >ceva de genul: As fi foarte fericit sa apara pe ecranul consolei Nintendo Wii si 100 de paray necesari pentru “fericirea” de sarbatori…pe care vreau sa o impart cu fetele!
    BAFTA!

  5. Iulia November 30, 2009 at 6:10 pm #

    Mi-a placut mult umorul de care ai dat dovada in scrierea articoluli si m-a facut sa imi amintesc de sesiunile Wii pe care le faceam cu prietena mea in sufrageria ei :P

  6. FELICIA November 27, 2009 at 12:11 am #

    N-am testat inca, dar in sfarsit mi-am facut o imagine clara despre “cum si cu ce se mananca” Wii.

  7. Iulia Diana Mihai November 26, 2009 at 5:36 pm #

    Nu era un cliseu, ci o reproducere a ce ai zis tu ieri.

  8. Iulia Diana Mihai November 26, 2009 at 5:35 pm #

    Pai nu erai tu cel ce vroia doua bucati de alea pe posterul meu de la Edimax?:))

    • admin November 26, 2009 at 7:29 pm #

      Nu draga, eu vroiam 2 camere video. :) Dar imi place cum gandesti :)

  9. Anemonaa November 26, 2009 at 5:19 pm #

    Ba eu cred ca o poveste ca a ta trebuie spusa la toata lumea. Cu totii avem nevoie de miscare si relaxare…

  10. Zaza November 26, 2009 at 5:10 pm #

    Super tare articolul.
    Felicitari!:D

  11. Iulia Diana Mihai November 26, 2009 at 4:56 pm #

    Articol lung, dar, documentat. Ai bagat si filmulete, si celebritati… unde sunt fetele dezbracate? :) )

    • admin November 26, 2009 at 5:21 pm #

      Iulia Diana, nu vorbi in clisee… Aici la noi in sufragerie cel mult ne dezbracam de caracter.

  12. cristina November 26, 2009 at 3:17 pm #

    “Nu stiu altii cum sunt da o poveste ca a ta chiar trebuie spusa cateodata!
    Foarte dragut articolul, in care “ai tras cu arcul” chiar la tinta! Nu?!
    Bafta!